Відновлення громад: у Нововоронцовці буде створено сучасну паркову зону

Відновлення громад: у Нововоронцовці буде створено сучасну паркову зону

Автор: Марина Поліщук 28 Мар. 2024 14:00

У селищі Нововоронцовка Бериславського району планують створити сучасну паркову зону – роботу над проєктом уже завершено. Чи на часі це? На це актуальне нині запитання відповіли в селищній адміністрації.

Майбутній парк, згідно з проєктом-дизайном, обіцяє стати справжньою прикрасою Нововоронцовської громади. Тут передбачено декілька окремих територій для відпочинку: пляж на березі бухти, променада, алея пам’яті, спортивна зона та навіть «тиха зона споглядання».

На сторінці селищної військової адміністрації у фейсбуці зазначається, що над проєктом працювали архітектори-урбаністи та дизайнери. Їхню роботу профінансовано Програмою USAID Ukraine - USAID Україна.

«Вони провели не одну зустріч в онлайн-форматі, щоб почути думки жителів щодо облаштування парку. А також відвідали наше селище, щоб оглянути ділянку особисто», - ідеться в повідомленні СВА.

Наступним етапом на шляху до створення майбутнього парку є пошук донорських організацій для розробки необхідної документації, цим наразі опікується місцева влада.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тут має бути символ Херсонщини: влада оголосила конкурс на новий в’їзний знак

Попереджаючи шквал обурення серед коментаторів соцмережі, що така ініціатива сьогодні – не на часі, у сільській адміністрації одразу розставили крапки над «і». Паркову зону будуть осучаснювати після війни, акцентували в СВА.

«Можливо, будуть звучати голоси, які нарікатимуть, що створення парку не на часі, і вони будуть праві. Створення парку дійсно не на часі, та він і не створюється зараз. Це лише дизайн-проєкт, який створений і буде готовий до втілення після того, як закінчаться бойові дії і настане мир.

Жодної копійки ні з місцевого, ні з державного бюджетів не було витрачено на цей проєкт. За всю роботу ми вдячні благодійним організаціям, діяльність яких направлена на підтримку і розвиток цивільного життя громадян України», – наголошує місцева влада й додає, що після настання миру вже не доведеться витрачати час на підготовку документації, а одразу приступати до втілення задуманого.

На світлинах: проєкт майбутнього парку в Нововоронцовці. Фото: Нововоронцовська СВА

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів