В тимчасово окупованих Олешках росіяни влаштували

В тимчасово окупованих Олешках росіяни влаштували "полювання" за чоловіками

Автор: Іван Підлісний 06 Февр. 2024 09:10

В тимчасово окупованих Олешках росіяни влаштовують полювання за чоловіками. Про це повідомили журналістам видання "Гривна", місцеві жителі. 

За наявною інформацією, такі рейди російські військові проводили кілька днів. Чоловікам просто на вулицях роздають повістки. Відомо, що не чіпають лише людей похилого віку, які візуально мають проблеми зі здоров'ям. Про випадки примусової мобілізації місцевого населення до лав ворожої армії поки не повідомляється. 

Також відомо про продовження проведення рейдів серед місцевого населення та раптових обшуків в будинках. Окупанти перевіряють телефони, відбирають сім-картки українських операторів, перевіряють наявність російського паспорту. 

По всій тимчасово окупованій частині Херсонської області росіяни проводять обшуки з метою пошуку "шпигунів". Перевіряють підвали, гаражі, дахи, сараї, будинки. Як повідомили самі окупанти, вже є затримання дівчини в Каховці, яка нібито передавала інформацію Збройним силам України. Наразі відомо, що такі заходи фільтрації на ТОТ Херсонщини відбуватимуться протягом тижня. 

Як раніше повідомляла "Гривна", окупаційна влада може оголосили мобілізацію на Херсонщині вже у квітні цього року. 

Нагадаємо, що проект наказу про мобілізацію на лівобережжі Херсонщини було оприлюднено в мережі у серпні минулого року. Тоді сальдо намагався спростувати цю інформацію, назвавши документ "черговим фейком" від українців. Однак вже у вересні 2023-го з'явився офіційний наказ «про проведення мобілізаційних заходів на території Херсонської області» за підписом "військового комісара" Вадима Шуригіна.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів