В ОК

В ОК "Південь" заявили про зниження інтенсивності атак ворога на лівобережжі Херсонщині

Автор: Іван Підлісний 09 Февр. 2024 11:40

Речниця ОК "Південь" Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону заявила про зниження інтенсивності ворога на лівобережжі Херсонської області. 

За її словами, Сили оборони продовжують утримувати зайняті позиції на лівому березі Херсонщини й відбивати атаки ворога, кількість яких зменшилася. Також, додала Гуменюк, ворог уникає використання бронетехніки через великі втрати. 

"Ми продовжуємо утримувати зайняті позиції й відбивати атаки ворога. З боку окупантів інтенсивність атак суттєво знизилася. Останніми днями це було 3-4 атаки, за минулу бойову добу ми нарахували дві такі спроби, але вони також були не вдалими. Продовжуються дії штурмових груп в пішому порядку, бронетехніку ворог поки не застосовує", - каже Гуменюк. 

Нагадаємо, що за січень на лівобережжі Херсонської області ворог втратив 866 військових та 538 одиниць техніки.

Водночас, ліквідація плацдарму ЗСУ залишається ключовим завданням для російських окупантів. Про це заявив речник Української добровольчої армії "Південь" Сергій Братчук в ефірі телеканалу FREEДОМ. 

За його словами, ворог готується до поновлення атак, підтягуючи резерви.

“Однак ми бачимо, що ті резерви, які підтягнув противник, готуються до певних дій. Це будуть якраз штурмові атаки, щоб виконати головне завдання для росіян — вибити українські підрозділи з лівого берега Дніпра в Херсонській області та змусити їх піти на правий берег”, — заявив Братчук.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів