В Одесі затвердили нові правила для поховання військовослужбовців

В Одесі затвердили нові правила для поховання військовослужбовців

Автор: Ганна Власенко 30 Янв. 2024 17:15

Рішенням Одеського виконкому затверджений новий Порядок надання адресної одноразової матеріальної допомоги родинам, які замовили спорудження надгробків, та облаштування місць поховань загиблих військовослужбовців. Зокрема, сума допомоги збільшилася з 55 тисяч гривень до 65 тисяч.

Як повідомляє пресслужба Одеської міськради, на одному з кладовищ міста виділено окрему ділянку для поховання загиблих захисників України. Раніше було затверджено два типи надгробків, і торік вже встановлено 29 таких пам'ятників. За сприятливих погодних умов роботу зі встановлення надгробків буде продовжено.

У міськраді зазначають, що на обраній ділянці кладовища встановлюють пам'ятники виключно затвердженого зразка.  У центрі встановлено Козацький хрест, де проходять церемонії вшанування пам'яті загиблих. Сюди приходять, щоб схилити голову перед подвигом наших Героїв.

Також за новими правилами родини загиблих захисників можуть оформити виготовлення надгробка затвердженого зразка для встановлення його на іншій ділянці будь-якого кладовища Одеси.

«Нашим моральним обов'язком є гідне вшанування пам'яті загиблих захисників, які віддали своє життя за наше майбутнє», - зазначила заступниця міського голови Світлана Бедрега. 

Раніше «Гривна» повідомила, що в Одесі розпочалися стабілізаційні роботи в житловому будинку по вулиці Середній, в який під час масованої атаки 29 грудня 2023 року влучила російська ракета.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів