В Нечаєво окупанти вбили сімейну пару та виселяють місцевих жителів з власних будинків

В Олешківському районі тривають звірства окупантів проти місцевого населення. Як повідомляють місцеві у місцевих чатах, російські військові вбили подружжя у селищі Нечаєво на лівобережжі Херсонщини. 

Сталося це 5 листопада на 24 вулиці. За повідомленням місцевих жителів, трупи вбитих ніхто не прибивав та не вивозив. Також зафіксовані чергові випадки мародерства російських військових та крадіжки майна. 

ЧИТАЙТЕ ПО ТЕМІ: На тимчасово окупованій частині Херсонщини рашисти вбили молоде подружжя 

“Розграбували рашисти все. Навіть тряпки грузили. Техніку, меблі, все абсолютно, що бачили. Їм всеодно що воно підтоплене все було. Навіть паркани розібрали на метал місцями”, – йдеться в повідомленні. 

Інформацію про вбивство пари підтверджує російське видання “ASTRA”. За його інформацією, вбитих звали Тетяна Філенко та Сергій Авдєєв. Їх застрилили у дворі власного будинку. Також видання зазначає, що підозрюваного у вбивстві людей вже затримали. Мова про 28-річного військового окупаційної армії з військової частини №12266 з міста Кіровська Ленінградської області Олексія Косенкова. Він заявив, що розстріляв місцевих жителів зі свого автомату Калашнікова. Мотив вбивства невідомий. 

За повідомленням мсісцевих, окупанти також мінують ліс навколо населеного пункту. Також повідомляється про погрози рашистів тим цивільним, хто залишився досі в Нечаєвому. Останнім дали термін до завтрашнього дня покинути селище. Військові рф вважають місцевих коригувальниками ЗСУ.

Це вже не перший випадок примусової депортації жителів селища. У січні цього року Центр національного спротиву повідомляв про вивезення населення з Нечаєво задля розміщення в будинках військових рф. Також окупантами були зайняті порожні дачі місцевих. Також, за інформацією очевидців, рашисти зайняли території військової частини біля Нечаєво, де раніше розміщувалися ЗСУ до повномасштабного вторгнення рф. 

Жителів було вивезено в населені пункти на півдні тимчасово окупованої частини Херсонської області, де їм без засобів для існування не залишиться іншого виходу, ніж отримання паспорта ворога для отримання виплат в 10 тис. рублів.

Нагадаємо, що раніше стало відомо про те, що окупанти планують відключити газопостачання в Олешках нібито для проведення ремонтних робіт. Однак, місцеве населення вважає, що газ в їхні будинки так і не повернуть. Тим більше, що Олешки вже більше півмісяця без електрики.

 

Пов'язані записи

Хотів заробити на відновленні будинків у Білозерській громаді: підозра керівнику будівельної фірми

Повідомлено про підозру директору будівельної фірми, який навмисно завищував витрати на капремонті приватних будинків у Білозерській громаді. Фігурантом є 31-річний житель Львівської області, повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області. Будучи…

Подробиці
14 підприємців Херсонської громади отримали гранти від міста на розвиток бізнесу

У межах міської програми «Незламний бізнес» перші 14 підприємців, які працюють безпосередньо на території Херсонської громади, отримали гранти на розвиток власної справи. Загальна сума підтримки, наданої коштом міського бюджету, склала…

Подробиці