Про успішну диверсію українського підпілля повідомляє Центр національного спротиву.
За інформацією ЦНС, 15 грудня в тимчасово окупованому Мелітополі партизани підірвали залізничний потяг, яким щодня із Криму до Мелітополя та Дніпрорудного доставлялися боєприпаси та пальне.
В зворотному напрямку поїздом вивозилося з тимчасово окупованих територія руда, зерно та пошкоджена військова техніка.
“У результаті контрольованого вибуху було пошкоджено залізницю та тепловоз з вагонами. Сам вибух стався о 8-ій ранку прямо під носом російських фсбшників”, – повідомили в Центрі нацспротиву.
Після вибуху окупанти оточили місце події та обшукали прилеглу місцевість. Російські псевдочиновники намагаються приховати факт диверсії, поки рашистські спецслужби та так звані правоохоронці безрезультатно шукають партизанів.
Центр національного спротиву зазначив, що за 2023 рік це вже одинадцята успішна диверсія на залізниці. Попередній потяг Рух Опору успішно підірвав 13 жовтня. Нинішня ж диверсія є далеко не останньою, адже в російській логістичній моделі саме залізниця відіграє ключову роль.









