Учасники Олімпійських та Паралімпійських ігор з Херсонщини отримають одноразові стипендії від ОВА

Автор: Іван Підлісний 30 Августа 2024 13:15

Учасники Олімпійських та Паралімпійських ігор 2024 року з Херсонщини отримають одноразові стипендії від обласної військової адміністрації. Відповідне розпорядження підписав днями очільник ОВА Олександр Прокудін.

Шість учасників Олімпіади та Паралімпіади отримають з обласного бюджету по 100 тисяч гривень. Власниками стипендій стали учасники паризьких Олімпійських ігор Катерина Дудченко, Тетяна Сова та Андрій Проценко.

Катерина Дудченко у складі української жіночої парної четвірки з академічного веслування вийшла до фіналу змагань, однак спортсменки посіли п'яте місце, поступившись збірним Великобританії, Нідерландів, Німеччини та Швейцарії. Варто додати, що учасниками збірної України з академічного веслування на Олімпіаді-2024 були Євгенія Довгодько та Дарина Верхогляд - спортсменки з Херсонщини.

Борчиня вільного стилю Тетяна Сова представляла Україну у ваговій категорії до 68 кг. Херсонська спортсменка не змогла вийти до чвертьфіналу фіналу літніх ігор, поступившись представниці Індії Ніші Дахії.

Легкоатлет Андрій Проценко не зміг подолати кваліфікацію у змаганнях зі стрибків у висоту після трьох невдалих спроб.

Стипендії від Херсонської ОВА отримають учасники Паралімпійських ігор плавець Андрій Драпкін, легкоатлети Світлана Півень та Іван Тетюхін.

Варто додати, що Паралімпіада триватиме у Парижі до 8 вересня. Станом на зараз паралімпійська збірна України займає 17 місце у медальному заліку, маючи в своєму активі по дві срібних і бронзових медалі.