У ставках одного з парків Одеси вода стала коричневою – можливе навмисне забруднення

У ставках одного з парків Одеси вода стала коричневою – можливе навмисне забруднення

Автор: Дарина Лапіна 03 Апр. 2024 17:31

Днями у ставках одеського міського парку Перемоги вода змінила колір – стала коричневою, на що звернули увагу містяни. На повідомлення про дивну зміну забарвлення водойм відреагували комунальники. Вони ж назвали декілька ймовірних причин таких змін. 

Відповідний допис опублікували на сторінці комунального підприємства «Сервісний центр» в соцмережі. Працівники підприємства запевнили, що цьогорічна перевірка якості води показала, що вона є безпечною. Працівники КП не виключають, що ставки могли забруднити спеціально: 

«Окрім щоденних заходів з утримання гідротехнічного комплексу, додатково щороку фахівцями КП «Сервісний центр» проводиться відбір проб води для дослідження, щоб переконатися у її відповідній якості. Цьому питанню приділяється багато уваги.

За результатами цьогорічної перевірки якості води було встановлено, що вона абсолютно безпечна, всі показники якості природної води в нормі.

На сьогодні достеменно невідомо чим або ким викликані зміни кольору та запаху води, джерела змін можуть бути як природні процеси так і навмисне нанесення шкоди».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нацпарк на Одещині тоне в смітті та відходах тваринництва: директорка звинувачує очільників громад

Також в дописі сказано, що працівники «Сервісного центру» разом із Департаментом екології та природних ресурсів та біологами проводять комплекс заходів, метою яких є приведення води (колір, прозорість, запах) у ставках до більш сприятливого вигляду.

Фото зі сторінки КП «Сервісний центр» у соцмережі.

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів