У порти Одещини готові зайти судна для завантаження зерна
Ілюстративне фото

У порти Одещини готові зайти судна для завантаження зерна

Автор: Марина Поліщук 17 Сентября 2023 08:00

Два судна готові зайти по тимчасовому коридору до портів Одещини для завантаження зерна. До цього коридор використовувався лише для виходу суден, що перебували в портах Одеської області.

Морським гуманітарним коридором у напрямку українських портів уперше мають намір скористатися цивільні судна. Про це 16 вересня повідомив віцепрем’єр-міністр із відновлення України – міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков. 

Балкери Resilient Africa та Aroyat підтвердили готовність до завантаження пшениці для країн Африки та Азії після того, як інші судна використали коридор для виходу з портів Одеси, Чорноморська та Південного, повідомив Кубраков.

Обидва судна перебувають під прапором Палау, а у складі їхніх екіпажів – громадяни Туреччини, Азербайджану, Єгипту та України. Судна планують завантажити 20 тисяч тонн пшениці для країн Африки й Азії.

Нагадаємо, з 15 серпня тимчасовим коридором уже успішно скористалися 5 суден, включаючи контейнеровоз Joseph Schulte, а також балкери Primus, Anna-Theresa, Ocean Courtesy та Puma.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів