У Новій Каховці окупаційна влада призупинила навчальний процес

У Новій Каховці окупаційна влада призупинила навчальний процес

Автор: Євген Веселов 19 Сентября 2022 15:02

Днями у анонімних телеграм-каналах почала надходити інформація про призупинення російською окупаційною владою навчального процесу в межах російського освітнього простору.


Причин такого рішення може бути декілька. Зокрема, таке рішення могло бути прийнято у зв’язку із активними бойовими діями із звільнення тимчасово окупованих територій Херсонської області. Але для росіян не притаманне піклування про безпеку мирних мешканців. Скоріш за все, причина у тому, що окупаційна влада до сих пір не може запустити повноцінне навчання через брак учнів і вчителів, які бажали б працювати за російською учбовою програмою.


Сьогодні, 19 вересня 2022 року, російська окупаційна адміністрація у своєму офіційному телеграм-каналі «спростувала» цю інформацію, фактично її підтвердивши.


Так, окупаційна влада зазначає, що відповідно до наказу «Міністерства освіти і науки Херсонської області №312 від 16 вересня 2022 року, навчальний процес в освітніх закладах дошкільної, загальної, професійної та додаткової освіти припинено з 19 по 21 вересня у місті Нова Каховка.


У решті освітніх закладів Херсонської області питання про зупинення навчання вирішується керівниками цих установ за погодженням з місцевими військово-цивільними адміністраціями, які спільно визначають порядок та форму проведення навчально-виховного процесу.


Тобто загарбники визнали факт, що навчальний процес вже призупинено у Новій Каховці і розглядається можливість його призупинення в інших громадах тимчасово окупованої Херсонщини.


В умовах, коли військова техніка окупантів розміщується у житлових кварталах та закладах освіти, коли окупанти селяться у закладах освіти, водити дітей до захоплених росіянами шкіл та садочків, дуже небезпечно. Окупанти використовують дітей та мирних мешканців як живий щит.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів