У Миколаєві міністерку закордонних справ Німеччини переслідував російський безпілотник

У Миколаєві міністерку закордонних справ Німеччини переслідував російський безпілотник

Автор: Дарина Лапіна 26 Февр. 2024 18:00

Днями очільниця МЗС Німеччини Анналена Бербок на власні очі побачила один із ворожих дронів, за допомогою яких російські окупанти вже другий рік мало не щодня тероризують жителів українського півдня.

Як розповідає німецьке видання Bild, неприємна зустріч іноземних гостей з російським безпілотником відбулася неподалік Миколаєва, куди пані Бербок приїхала 25 лютого.

Коли іноземна делегація колоною автівок рухалася в бік Чорного моря до водонапірної станції, військові помітили летючого розвідника. Задля безпеки гостей візит на водонапірну станцію, що знаходиться в 50 кілометрах від лінії фронту, скасували. Броньована колона поїхала далі, але російський дрон рушив слідом за німецькою делегацією. Це переслідування тривало деякий час, поки безпілотник не вимкнувся. Але навіть після цього кортеж продовжив рух – подалі від цивільної інфраструктури. Адже саме цивільні об’єкти в Україні є однією з улюблених цілей росіян.  

Нагадаємо, саме через постійні обстріли жителі Миколаєва досі відчувають дефіцит чистої питної води. Як саме влада міста працює над проблемою відновлення нормального водопостачання, «Гривна» нещодавно розповідала. Допомагають у цьому європейські партнери – зокрема, й фахівці з Німеччини.

Як повідомляє інше німецьке видання, Tagesschau, Анналена Бербок оголосила про збільшення фінансової допомоги Україні ще на 100 мільйонів євро – тепер вона сягатиме 1 мільярда євро.

Також міністерка МЗС нагадала, що в червні цього року в Німеччині відбудеться конференція, темою якої є реконструкція України. Пані Бербок зауважила, що Німеччина, до прикладу, однією з перших надала федеральні гарантії на реконструкцію Одеського порту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому активізувалося застосування FPV-дронів по мирних жителях Херсонщини

На світлинах: Анналена Бербок у Миколаєві, 25 лютого 2024 р. Фото: Bild, DW, Getty Images

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів