У Криму медики швидкої допомоги працюють в українській уніформі та на викрадених із Херсона автівках

У Криму медики швидкої допомоги працюють в українській уніформі та на викрадених із Херсона автівках

Автор: Ганна Власенко 19 Янв. 2024 11:45

Медичні працівники у тимчасово окупованому росіянами Криму приїздять на виклики до пацієнтів в українській уніформі та на «швидких» з херсонськими номерами.

Про це повідомляє інформаційна агенція «Голос Криму».

«Працівники республіканської дитячої лікарні, що знаходиться в Сімферополі на вулиці Титова, приїздять на виклики на автомобілях швидкої допомоги, які були вкрадені в медичних закладах Херсонщини», - йдеться у повідомленні.

Крім того зазначається, що персонал медичної допомоги використовує не лише вкрадений транспорт, а й уніформу екстреної медичної допомоги.

Нещодавно «Гривна» повідомила, що Служба безпеки запобігла втечі з України ексчиновниці з Херсона, яка допомагала рашистам в окупованому місті.

За матеріалами справи, жінка була заступницею очільника Херсонського центру екстреної меддопомоги та медицини катастроф. Під час окупації обласного центру посадовиця ввійшла до керівного складу захопленої медустанови та передала загарбникам 24 автомобілі швидкої допомоги. Для цього власноруч підписала відповідне «розпорядження».

Крім цього, за даними СБУ, вона сприяла рашистам у масовій депортації українських дітей. Їх вивозили на каретах швидкої з Херсонщини в Крим.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів