У Коблевому переселенці з Херсонщини потребують харчів та пелетів

У Коблевому переселенці з Херсонщини потребують харчів та пелетів

Автор: Ганна Власенко 29 Сентября 2023 17:10

Групу переселенців, які евакуювалися з Херсонської області, прихистила база відпочинку в Коблевому на Миколаївщині. Згодом керівництво закладу повідомило, що більше не має змоги утримувати вимушено переміщених людей. Скандал вилився у соцмережі. Проблему спробували вирішити Миколаївська та Херсонська ОВА. Наразі основні питання проживання та харчування переселенців вирішені, але є нюанси.

За словами керівниці турбази Світлани Миколаївни, у херсонських переселенців, серед яких 20 дітей та люди з інвалідністю, є де жити та основна їжа. Вона зазначає, що частину питань по забезпеченню продуктами переселенців вирішили керівники Херсонської та Миколаївської ОВА, повідомляє видання «Інтент».

«Але ми не можемо забезпечити людей фруктами, овочами, м’ясом. Може, знайдуться волонтери, які допоможуть привозити до нашої закритої бази швидкопсувне», – каже жінка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Влада сподівається, що весь Херсон буде з теплом, але жителі Острова сумніваються (фото)

А ще Світлана Миколаївна зазначила, що потрібно підготуватися до зими. За її словами, для опалювання бази необхідні пелети, а коштів на це не вистачає. Адже після того, як влітку окупанти завдали удару по комплексу готелів у Коблевому, багато будівель було пошкоджено, постраждали люди, територію для відвідувачів закрили. Тож туристів значно поменшало, а з ними – і прибуток скотився до майже нуля.

Як розповідала «Гривна», жителям кількох населених пунктів постраждалих від російської агресії громад на Миколаївщині роздали корів

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів