У Херсоні проводять майстер-класи з акторської майстерності та імпровізації

У Херсоні проводять майстер-класи з акторської майстерності та імпровізації

Автор: Іван Підлісний 02 Октября 2023 17:05

У Херсоні в артхабі в укритті тривають майстер-класи у межах Креативно-терапевтичної платформи. Організатором них є ТОВ «Фестивальний центр» за підтримки Українського культурного фонду.

З дорослими знову працювала психологиня, викладачка кафедри культурології факультету культури і мистецтв ХДУ Діана Кузякіна. Вона проводила для херсонців майстер-клас із акторської майстерності та сценічного мовлення «Імпровізація».

Імпровізація – це вміння динамічно реагувати на зміни та несподівані обставини, творчо і швидко вирішувати ситуації, розвивати креативне мислення і почуватися вільно перед публікою.

Майстер клас проводили задля того, щоб покращити комунікативні навички, отримати цікаві лайфхаки, що полегшать хвилювання перед публічним виступом, навчитися пристосовуватися до нових обставин, отримати натхнення та впевненість в собі, задля релаксації та зниження стресу.

Навчитися імпровізувати – це важлива навичка, яка може бути корисною в різних сферах життя: в роботі, особистому розвитку та спілкуванні з оточуючими.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів