У Херсоні поховали дитину, яку нещодавно виснаженою повернули з депортації
Ілюстративне фото

У Херсоні поховали дитину, яку нещодавно виснаженою повернули з депортації

Автор: Марина Поліщук 07 Мар. 2024 10:33

4 березня в Херсоні поховали 6-річну Анастасію. Дівчинка була серед інших депортованих дітей, яких у 2022 році російські окупанти викрали й переправили до Криму. Дитину вдалося повернути в лютому цього року, проте стан її здоров’я виявився настільки занедбаним, що маленьке серце не витримало…

Страшну звістку повідомив на своїй сторінці в соцмережі пресвітер Православної церкви України Сергій Шульц. Він пише, що відспівати дитину попросив молодого священника з Берислава – отця Георгія Хільчука, який зараз живе в Херсоні.

«Судьба цієї дитини дуже важка. Через інвалідність вона була в інтернаті для малюків. Разом з іншими дітьми в березні 2022 року її не вдалося вивезти з окупованого міста. Якийсь час дітей ховали від окупантів, але стараннями зрадників на чолі з Сальдо дітей викрали і вивезли до Криму. Що було з ними потім, мені не відомо.

У лютому цього 2024 року разом з іншими дітьми Анастасію повернули в Україну. Стан здоров’я дитини з інвалідністю був таким, що разом з батьками вона знаходилась у лікарні. Її вага була 15 кілограм! Уявіть собі – 15!!!

Дитина померла.

Я не можу давати якусь оцінку, бо в мене немає ніяких слів. Я вірю і впевнений, що Господь прийняв цю дитинку в Царство Своє, а тим катам і недолюдкам обов'язково прийде відплата», – написав Сергій Шульц.

Керівник пресофісу Херсонської ОВА Олександр Толоконніков у коментарі «Суспільному» повідомив, що дівчинка померла, перебуваючи в західному регіоні Україні. Наразі проводяться слідчі дії. Повноважні органи прокоментують, коли слідство закінчиться.

Росії ніколи не буде прощення за скалічені та знищені життя українських дітей…

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Я – загублена душа»: історія викраденого херсонського підлітка, якого повернули з РФ, але є питання 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів