У Генічеську запрацював окупаційний

У Генічеську запрацював окупаційний "військкомат": цивільне населення почали ставити на облік

Автор: Іван Підлісний 15 Сентября 2023 11:00

У тимчасово окупованому Генічеську активно запрацював рашистський військкомат. Про це повідомили активісти “evocation.info”. 

Після проведення фейкових виборів окупанти посилили мобілізаційні заходи на Херсонщині. Як повідомляла "Гривна", рашисти вручають цивільному населення повістки до "військкоматів", начебто, для уточнення даних. Зокрема, повістки видавали й учасникам псевдовиборів. 

За інформацією “evocation.info”, з понеділка в окупаційному військкоматі Генічеська фіксується періодична поява цивільних осіб по повістках. 

"Все нові й нові факти про мобілізацію на окупованих територіях свідчать про те, що рашисти серйозно мають намір використовувати місцевих жителів як гарматне м'ясо. Закликаємо українських громадян ігнорувати незаконні вимоги окупантів і всіляко намагатися уникати спілкування з так званими військоматами", - пише “evocation.info”. 

Додамо, що окупанти готуються відкрити новий військкомат у Зеленопідській громаді, заявив заступник голови Херсонської облради Юрій Соболевський. 

"Все це викликає реальне занепокоєння, оскільки наших людей можуть примусово мобілізувати. Всі ці злочини - це відповідальність не тільки росіян, а і колаборантів, які голосно заявляють тепер, що «я руський». Що ж, тоді за все те зло, яке чиниться на території Херсонщини, вам тепер нести відповідальність перед судом і Богом всім разом", - написав Соболевський у соцмережах. 

Тим часом, також жителі окупованих територій Херсонської області отримують SMS-повідомлення з пропозиціями вступати до лав рашистської армії та росгвардії за контрактом. Окремо йде набір до так званого "батальйону імені Маргелова", який окупаційна влада Херсонщини створила під час тимчасової окупації Херсона. 

Нагадаємо, раніше в мережі з'явився наказ "військового комісара Херсонської області" Вадима Шуригіна від 5 вересня "«про проведення мобілізаційних заходів на території Херсонської області». Про плани кремля щодо примусової мобілізації на окупованих територіях України повідомляв також Генштаб Збройних сил України.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів