Троє людей загинули внаслідок нічного обстрілу Одеси

Вночі ворог знову атакував Одещину. Як повідомили в ОК “Південь”, російські окупанти застосували ударні безпілотники “Shahed-131/136” та ракети типу  Х-31П і Х-22, випущені з літаків тактичної та стратегічної авіації. 

Останні втратили бойову спроможність у повітрі. Сили оборони півдня повідомили, що підрозділами протиповітряної оборони було збито 9 дронів-камікадзе.

“Один з уражених над морем дронів, впавши на будівлю підприємства в прибережній зоні Одеси, спричинив руйнування і пожежу. З пошкодженої будівлі вдалось визволити охоронницю, вона не постраждала. Під час ліквідації пожежі рятувальники виявили тіло одного загиблого”, – повідомили в ОК “Південь”. 

Згодом кількість загиблих зросла до трьох. Тіла ще двох людей виявили рятувальники. Наразі проводить розбір та проливка завалів.

Пов'язані записи

Юні херсонські спортсмени вибороли призові місця на Чемпіонаті України з бойових мистецтв

Вихованці ДЮСШ «Україна» Херсонської міської ради здобули низку нагород на Чемпіонаті України з бойових мистецтв ICO. Змагання проходили з 18 по 20 червня в Києві. Херсон представляли юні спортсмени ДЮСШ…

Подробиці
Тепловики Херсонської громади отримали техніку від партнерів з Німеччини

У межах співпраці з німецьким містом Кіль Херсонська громада отримала екскаватор-навантажувач JCB 3CX. Техніку передали тепловикам. Зокрема, разом із аналогічною машиною, яку раніше передала Федеральна агенція технічної допомоги Німеччини THW,…

Подробиці