Триває процес арешту майна колишніх херсонських правоохоронців, які перейшли на бік окупантів

Триває процес арешту майна колишніх херсонських правоохоронців, які перейшли на бік окупантів

Автор: Іван Підлісний 08 Декабря 2023 18:40

На виконання запиту Головного слідчого управління СБУ Агентство з розшуку та виявлення активів (АРМА) виявило та розшукало акти 29 колишніх українських правоохоронців. Про це повідомляє сайт відомства. 

Після повномасштабного вторгнення рф в Україну дані особи взяли участь у створенні “Головного управління МВС Херсонської області”, російського карально-репресивного “правоохоронного” органу на території області, та добровільно обійняли посади у ньому. 

Дана група експравоохоронців під контролем співробітників російських спецслужб систематично здійснювала злочини стосовно мирного українського населення: ув’язнювали, застосовували тортури, знущались та залякували цивільне населення з метою участі у псевдореферендумі, який проводився окупаційною владою в обласному центрі.

За словами заступника голови АРМА Павла Великоречаніна, було виявлено 13 земельних ділянок, 4 об'єкти житлової нерухомості, один транспортний засіб, зброя та частка статутного капіталу на суму 1000 грн. 

Отримані дані АРМА спрямувало до правоохоронних органів для вжиття відповідних заходів Зокрема, накладення арешту на активи та їх подальшої конфіскації у дохід держави.

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів