«Треба бути покидьком, щоб побити людину, яка щодня допомагає» – у Миколаєві шукають свідків інциденту на точці роздачі води

«Треба бути покидьком, щоб побити людину, яка щодня допомагає» – у Миколаєві шукають свідків інциденту на точці роздачі води

Автор: Марина Поліщук 26 Янв. 2024 10:15

25 січня на стаціонарній точці роздачі очищеної води в Миколаєві місцевий житель побив працівника комунального підприємства, який роздавав воду. Чоловік перебуває в лікарні зі струсом мозку. Міська влада шукає свідків інциденту.

Про подію, що сталася на кінцевій зупинці тролейбусів «Північний», повідомило на своїй сторінці в соцмережі КП «Миколаївелектротранс», яке практично від початку повномасштабного вторгнення за власною ініціативою допомагає жителям міста з питною водою.

«Це вже не перший випадок агресивної поведінки місцевих мешканців у бік наших працівників, які роздають воду: то вода не так тече, то вона невчасно закінчується (очищена вода туди завозиться), то установка для роздачі не так стоїть. І це при тому, що КП "Миколаївелектротранс" не є профільним підприємством з забезпечення населення водою. Вся майже дворічна робота з роздачею води тролейбусом і трамваєм, стаціонарними точками, свердловинами є виключно ініціативою підприємства для допомоги миколаївцям, а не нашим безпосереднім обов’язком»,ідеться у повідомленні підприємства.

За фактом інциденту подана заява до правоохоронних органів. Роботу точки роздачі води на кінцевій зупинці «Північний» припинили на невизначений термін.

У «Миколаївелектротранс» додають, що на місці події була жінка, яка стала свідком конфлікту. Її просять відгукнутися для надання свідчень за телефоном (095) 08-43-804.

У соцмережах жителі Миколаєва обурюються тим, що сталося, і пишуть слова вдячності підприємству, яке від перших днів, коли в місті зникла вода, допомагають людям.

Відреагував на інцидент і міський голова Олександр Сєнкевич, зазначивши у своєму телеграм-каналі, що «не відреагувати на таке не міг».

«Треба бути справжнім покидьком, щоб побити людину, яка щодня допомагає миколаївцям. А я нагадаю, що колектив «Миколаївелектротрансу» роздає безкоштовно воду не тому, що це їхній обовʼязок, а тому що вони просто не можуть стояти осторонь, коли біда.

І така віддяка. У пана Костянтина струс головного мозку. Допомогу йому надали лікарі ЛШМД. Підприємство виплатить йому всі необхідні кошти та надасть допомогу на лікування.

Сподіваюсь, чоловік, який його побив, отримає своє. Друзі, я розумію, що війна і всі проблеми, які ми маємо через неї, не додають оптимізму. Але мусимо триматись. І мусимо бути людьми»,написав мер і теж попросив свідків відгукнутися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вирішення проблем із водопостачанням Миколаєва на контролі у Шмигаля

На світлинах: КП «Миколаївелектротранс» майже два роки забезпечує питною водою жителів міста, створивши стаціонарні та пересувні точки видачі води. Фото: facebook/КП ММР "Миколаївелектротранс"

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів