Суд відмовився вдруге зменшити термін позбавлення волі гауляйтерці села на Херсонщині

Суд відмовився вдруге зменшити термін позбавлення волі гауляйтерці села на Херсонщині

Автор: Ян Ярчук 06 Июня 2024 13:41

Зменшити вирок 43-річній Тетяні Абрамович, голові окупаційної адміністрації села Дудчани Милівської громади Бериславського району Херсонщини, з 8 до 5 років позбавлення волі у касаційній скарзі просив її захисник. Однак Верховний суд України не знайшов підстав для відкриття касаційного провадження.

Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань з посиланням на ухвалу Верховного Суду від 3 червня.

Захисник вимагав зменшити покарання до мінімально можливого – 5 років позбавлення волі без конфіскації майна. Він обґрунтував це тим, що його підзахисна раніше не була судимою, вважається багатодітною матір’ю, має на утриманні двох малолітніх дітей і одну неповнолітню дитину. Також він вважає призначене судами першої та другої інстанцій покарання гауляйтерці села Дудчани несправедливим і незаконним.

Водночас захисник колаборантки не оспорював вчинення нею кримінального злочину.

Суд визнав доводи захисника безпідставними, оскільки скоєний Тетяною Абрамович злочин відноситься до категорії тяжких і що немає жодних обставин, що могли б пом’якшити покарання.

Цікаво, що це вже вдруге Абрамович просить про зменшення терміну ув’язнення. Як повідомляв ЦЖР, раніше її захиснику вдалося в апеляційному суді пом’якшити їй вирок з 10 до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Оголошено вирок гауляйтерці села Дудчани Бериславського району

Як писала «Гривна», доведено, що жінка пішла на співпрацю з ворогом та обійняла посаду так званої «голови Дудчанської сільської ради військово-цивільної адміністрації Бериславського району». На псевдопосаді вона формувала апарат очолюваного незаконного органу, впроваджувала політику ворожої країни в усі сфери життєдіяльності громади. 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів