Скандального ексвоєнкома Одещини повторно затримали на виході із СІЗО та оголосили нову підозру

Скандального ексвоєнкома Одещини повторно затримали на виході із СІЗО та оголосили нову підозру

Автор: Ян Ярчук 28 Май 2024 17:08

28 травня у Києві затримали ексначальника Одеського обласного ТЦК та СП Євгена Борисова після того, як за нього була внесена застава у сумі 12 млн гривень за попереднім обвинуваченням.

Про це повідомляє Державне бюро розслідувань. Там зазначили, що отримали інформацію, що після сплати застави чоловік планував вийти зі слідчого ізолятора та переховуватися від слідства, зокрема виїхати за кордон.

Наразі Борисову повідомлено про нову підозру в організації легалізації незаконних доходів на суму у понад 142 млн гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДБР показало іспанську віллу скандального екс-воєнкома Одещини (фото, відео)

Також як раніше писала «Гривна», колишній воєнком Одещини Євген Борисов міг співпрацювати з російською розвідкою. Таку думку висловив експерт Костянтин Шпільовий, який займався розслідуванням кейсу Борисова. 

Нагадаємо, що у 2023 році ДБР затримало колишнього воєнкома Євгена Борисова, суд помістив його під варту. Проти Борисова порушено кримінальне провадження за декількома статтями КК України.

Спершу суд призначив йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у сумі 150 млн гривень, однак поступово суди зменшили суму застави до 12 млн гривень.

Колишньому воєнкому вже було повідомлено про підозри:

– у набутті особою, уповноваженою на виконання функцій держави активів, вартість яких більш ніж на шість тисяч п’ятсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян перевищує її законні доходи (ст. 368-5 КК України);

– у нез’явленні вчасно на службу без поважних причин військовослужбовцем, вчинене в умовах воєнного стану – вчиненні кримінального правопорушення (ч. 5 ст. 407 КК України);

– в ухиленні військовослужбовця від несення обов’язків військової служби шляхом обману, вчинене в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 409 КК України).

Санкції статей передбачають покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів