Ще одну суддю-зрадницю з Генічеського райсуду відсторонено від роботи

Ще одну суддю-зрадницю з Генічеського райсуду відсторонено від роботи

Автор: Марина Поліщук 10 Июля 2024 11:27

10 липня Вища рада правосуддя ухвалила рішення про тимчасове відсторонення від роботи судді Генічеського районного суду Херсонської області Шарко Наталії Анатоліївни.

«Рішення про притягнення судді до дисциплінарної відповідальності та застосування до неї дисциплінарного стягнення у вигляді подання про звільнення з посади ухвалила Третя Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя 10 липня 2024 року», – ідеться в повідомленні ВРП.

Про те, що Шарко працює на окупантів, стало відомо ще більше року тому. Зокрема, як повідомляла «Гривна», на початку літа 2023 року зрадниця, будучи «суддею» підконтрольного РФ «Генічеського райсуду», винесла рішення про тримання під вартою викраденого жителя села Рикове Генічеського району Ленура Халілова. Окупанти інкримінували йому «участь у незаконному збройному формуванні». 

Крім того, активісти «Антимайдану» повідомляли тоді, що Наталія Шарко, як і її начальниця Юлія Берлімова, на той час могла отримувати зарплату від України, попри роботу на окупантів.

Нагадаємо, Берлімову, колишню очільницю Генічеського районного суду, звільнено з посади, їй загрожує довічне позбавлення волі.

Як повідомляє телеграм-канал «База зрадників Херсона», Шарко Наталія Анатоліївна, 19 травня 1985 року народження, також обійняла посаду першої заступниці голови Генічеської ВЦА Олени Терських та є головою резервної призовної комісії Генічеська.

На головній світлині: колаборантка Наталія Шарко. Фото: фейсбук/Автомайдан


 

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів