Сапери Миколаївщини отримали чоботи-павуки від Канади

Сапери Миколаївщини отримали чоботи-павуки від Канади

Автор: Ганна Власенко 18 Янв. 2024 15:00

На Миколаївщині триває процес розмінування територій від вибухонебезпечного залізяччя. Враховуючи небезпеку, важливо проводити укомплектування саперів засобами особистого захисту, в тому числі й спеціальними чоботами-павуками. 

Тому, за ініціативи Головного управління ДСНС України у Миколаївській області, яку підтримала Миколаївська робоча група з громадської безпеки за сприяння Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні та за фінансової підтримки Уряду Канади, наданої в межах Програми із відновлення та розбудови миру, ще один із піротехнічних розрахунків, який працює над очищенням регіону від вибухонебезпечних предметів, укомплектовано чоботами.

Про це повідомляє пресслужба ДСНС Миколаївщини.

17 січня під час виконання завдань за призначенням миколаївські піротехніки використовували нове оснащення від благодійників.

«Чоботи-павуки допоможуть убезпечити особовий склад, тому що задача “протимінних чоботів” – згладити вибухову хвилю, розсіяти її в боки, і таким чином вберегти стопу, пальці піротехніка від травматичної ампутації», - розповів начальник піротехнічної групи Олександр Антко.

Читайте також: Сапер із Миколаївщини: «Такої кількості та різновидів пасток ніхто з нас не бачив раніше»

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів