Розкаялася та народила дитину в умовах ізоляції – в Одесі оголосили вирок херсонській поліцейській

Розкаялася та народила дитину в умовах ізоляції – в Одесі оголосили вирок херсонській поліцейській

Автор: Марина Поліщук 01 Октября 2023 15:35

Малиновський райсуд Одеси виніс вирок херсонці, яка співпрацювала з росіянами під час окупації правобережжя області. Експоліцейська з Херсона визнана винною у державній зраді.

Під час окупації Херсона поліцейська, яка працювала на посаді оперуповноваженого (по боротьбі з незаконним обігом наркотичних засобів) оперативного відділу державної установи «Херсонський слідчий ізолятор», отримала відповідну «посаду» в незаконно створеному окупантами правоохоронному органі, повідомляє пресслужба Малиновського райсуду.

«Починаючи з червня 2022 року по листопад 2022 року, перебуваючи у м. Херсон, з власної ініціативи добровільно розпочала «службу» у незаконно створеному органі окупаційної влади на посаді «старшего оперуполномоченого оперативного отдела учреждения «Следственный изолятор №1» Управления службы исполнения наказаний по Херсонской области Федеральной службы исполнения наказаний рф», - зазначено в повідомленні.

Зазначається, що поліцейська добровільно почала працювати наглядачкою в СІЗО, куди росіяни саджали мешканців міста з активною громадянською позицією.

29 вересня в Одесі суд оголосив вирок – визнав херсонку винною у державній зраді. Обвинувачена свою вину визнала повністю. Під час судового розгляду прокурор та обвинувачена уклали угоду про визнання винуватості.

Згідно з рішенням суду, колишня херсонська поліцейська має провести за ґратами 6 років.

«Колегія суддів, оцінивши обставини кримінального провадження та визнання провини обвинуваченою, наявність пом’якшуючих обставин, а саме те, що обвинувачена розкаялася та народила дитину в умовах ізоляції, та відсутність обтяжуючих обставин, дійшли висновку про наявність підстав для затвердження угоди про визнання винуватості, яка була укладена між прокурором та обвинуваченою та призначив покарання, яке було узгоджено сторонами, а саме 6 років позбавлення волі з конфіскацією майна», - зазначено у вироку.

Вирок ще не набрав законної сили та може бути оскаржений в установленому законом порядку.

Як повідомляла «Гривна», нещодавно суд виніс вирок так званому в. о. начальника створеної російськими окупантами «Податкової служби Херсонської області». 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна – таким є покарання, призначене судом. 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів