Розгромний матч херсонського «Дніпра» проти київського «Тризуба» (фото)

Автор: Ганна Власенко 31 Октября 2023 11:20

Херсонський «Дніпро» та «Тризуб» у матчі восьмого туру чемпіонату України з хокею на двох забили 14 шайб, причому 9 із них влетіли у ворота киян.

Про перемогу з розгромним рахунком повідомляється на сторінці ХК «Дніпро» у Facebook.

29 жовтня матч восьмого туру чемпіонату України з хокею провели херсонський «Дніпро» та столичний «Тризуб».

Перший період був за умовними господарями, які вже до середини двадцятихвилинки забезпечили собі перевагу в три шайби. Втім, їх це не зупинило.

До аналогічного відрізку часу періоду другого рахунок вже складав 6:0 на користь херсонської команди, але вже в цій двадцятихвилинці «Тризуб» зумів відповісти двома забитими шайбами.

В заключному періоді «Дніпро» забив супернику ще чотири рази. Напад столичного клубу в третій двадцятихвилинці відзначився лише одного разу, що просигналізувало кінцевий результат матчу – 11:3 на користь херсонців!

Нагадаємо, що в сезоні 2023-2024 року Палац спорту в Одесі став домашньою ареною для херсонських хокеїстів. Із причин безпеки команда не може проводити матчі вдома. Проте показує класну гру в Одесі.