Автор: Євген Веселов 28 Июня 2022 16:00

Російські окупанти захопили «Херсонобленерго»

Російські окупанти захопили «Херсонобленерго»

АТ «Херсонобленерго» захоплено російськими окупантами. «Керівником» підприємства загарбники поставили керівника служб повітряних і кабельних мереж цього ж підприємства Жахановича Ю.Є. Про це енергопостачальник повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі: 

«Шановні споживачі Херсонської області!

27 червня 2022 року представниками так званої "Херсонської військової-цивільної адміністрації" за підтримкою представників ФСБ РФ та участю начальника служби повітряних та кабельних електричних мереж АТ "Херсонобленерго" були захоплені окремі об’єкти, які належать АТ "Херсонобленерго" та які забезпечували постачання та розподіл електричної енергії споживачам Херсонської області.

Під час захоплення підприємства окупантами було представлено так званого нового керівника підприємства Жахановича Ю.Є., який не має жодного відношення до виконавчих органів АТ "Херсонобленерго".

Єдиним законним керівником Товариства є Голова Правління Сафронов І.М.

Починаючи з 27.06.2022 року "Херсонобленерго" частково втратило контроль над обслуговуванням електричних мереж Херсонської області.

Окупаційними органами чиниться тиск на працівників підприємства, примушують писати заяви на співпрацю та інше.

Керівництво "Херсонобленерго" звернулось до правоохоронних органів з заявою щодо надання правової оцінки та притягнення до кримінальної відповідальності осіб, які приймали участь у спробі захоплення Товариства.

Наголошуємо, що на сьогоднішній день постачання електричної енергії на територію Херсонської області здійснюється з підконтрольної території України, виключно українськими постачальниками. Оплата за поставлену продукцію проводиться тільки в національній валюті України, гривна.  Всі інші можливі розрахунки - це шахрайство.

Адміністрація АТ "Херсонобленерго"».

Нагадаємо, що АТ«Херсонобленерго» є монополістом із постачання та розподілу електроенергії в Херсонській області. З початку вторгнення росії в Україну підприємство активно займалося відновленням енергопостачання у населених пунктах тимчасово окупованої Херсонщини, наскільки це було можливо і допускали російські військові. Останні декілька днів на працівників підприємства чинився тиск із вимогами співпрацювати із окупаційною владою.

 

День 173. 15 серпня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

У окупованому Херсоні діти знайшли гранатомет, і він вистрілив в їхніх руках (відео)