Російські окупанти готуються до примусової евакуації цивільного населення та колаборантів на лівобережжі Херсонщини

Російські окупанти готуються до примусової евакуації цивільного населення та колаборантів на лівобережжі Херсонщини

Автор: Іван Підлісний 22 Апр. 2024 13:30

Російські окупанти почали примусове вивезення населення з ряду населених пунктів лівобережжя Херсонської області. Про це повідомили активісти руху "С.Р.О.К.". 

За інформацією підпілля, так звану "евакуацію" до села Залізний Порт вже оголошено в Чулаківці, Старій Збур'ївці та Новій Збур'ївці. Для оповіщення цивільного населення росіяни провели відповідний рейд по будинкам. 

"Причиною "евакуації" окупаційна "влада" називає відсутність світла в зазначених населених пунктах. Але, наприклад, в тимчасово окупованих Олешках нормального електропостачання немає вже багато місяців, але ніхто не поспішає "евакуйовувати" людей. Важливо ще й те, що в пусте житло розселяють орків", - пише "С.Р.О.К.". 

Інформацію про організацію "евакуацію" в Новій Збур'ївці підтверджує рух "Жовта стрічка". Активісти зазначають, що рашисти з 21 квітня розпочали підготовку до вивезення органів окупаційної влади. Також протягом цього тижня оголошено про припинення роботи місцевого ринку та значної частини продовольчих магазинів. 

Рух "С.Р.О.К." додає, що раніше на лівобережжі Херсонської області російські окупанти примусово виселяють цивільне населення з власних будинків, які отримали від так званої "влади" "житлові сертифікати". 

Нагадаємо, що раніше заступник голови Херсонської облради Юрій Соболевський звернувся до жителів тимчасово окупованих територій із закликом триматися подалі від скупчень російських окупантів. За його словами, ворог у своїй більшості перевдягається в цивільний одяг та переміщується на цивільних автомобілях. Також він попередив про можливі провокації з боку окупаційних військ. Зокрема, мова про обстріли мирних жителів тимчасово окупованих територій лівобережжя.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів