Росіяни розпочали розслідування проти командувача окупаційного угрупування “Дніпро”

Росіяни розпочали розслідування проти командувача окупаційного угрупування “Дніпро”

Автор: Іван Підлісний 27 Май 2024 20:30

Російські телеграм-канали повідомили про початок розслідування російської військової прокуратури проти командувача окупаційного угруповання “Дніпро” та повітряно-десантних військ рф генерала Михайла Теплинського. 

За інформацією джерел, Теплинському інкримінують корупцію та махінації з бюджетними коштами. Інші подробиці поки невідомі. Варто зазначити, що наразі на росії розпочалися гучні кримінальні справи. 

Так нещодавно стало відомо про затримання начальника головного управління зв’язку та заступника начальника генштабу зс рф генерал-лейтенанта Вадима Шамаріна. За даними медіа, в нього було проведено обшук в рамках кримінальної справи про отримання особливо великого хабаря. 

Також цього року було затримано та арештовано  заступника міністра оборони рф Тимура Іванова та начальника Головного управління кадрів Міноборони рф генерал-лейтенанта Юрія Кузнєцова. Їх звинувачують в отриманні хабаря в особливо великому розмірі. У справі про шахрайство було заарештовано колишнього командувача 58 армії Південного військового округу рф Івана Попова.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів