Автор: 24tv.ua 18 Июня 2022 11:52

Росіяни навіть не сподівалися на таке: у МВС розповіли про успішну операцію ЗСУ на Херсонщині

Росіяни навіть не сподівалися на таке: у МВС розповіли про успішну операцію ЗСУ на Херсонщині

Окупанти не можуть швидко досягти успіху. Вони не думають, як обійти меншого суперника, а хочуть просто навалитися всією ордою. Про це 24 каналу розповів радник міністра внутрішніх справ Віктор Андрусів. Він зазначив, що українські військові не дають збити себе з ніг.

«У росіян немає інших планів, тому роблять все, що можуть, і йдуть тиснути ордою, але не досягають успіху. Очевидно, що на порядку денному в них буде оперативна пауза. Питання - чи вона настане в липні, чи в серпні. Думаю, що до вересня вона в них точно буде. Єдине, що, можливо, ми їм цього не дозволимо, бо контратакуватимемо», – розповів Андрусів.

ЗАГАРБНИКИ НЕ ОЦІНЮЮТЬ НЕБЕЗПЕКУ АДЕКВАТНО 

За словами радника міністра внутрішніх справ, виснаження в окупантів колосальне, оскільки гігантських розмірів угрупування, яке стоїть в районі Попасної впродовж двох тижнів, не може пройти 2 кілометри до траси Бахмут – Лисичанськ. Цього не дають зробити загарбникам українські військові.

«Недооцінка суперника – це класична помилка в спорті. Але вона трапляється і тут – коли вже почався бій, вони не знають, що з цим робити», – сказав Андрусів.

УСПІШНА ОПЕРАЦІЯ НА ХЕРСОНЩИНІ

Як зазначив радник, складність боротьби на Херсонщині тільки в тому, що бракує озброєння. Але там військові провели настільки вдалу операцію, що її треба викладати у військових вузах.

«Наші захисники настільки розумно вчинили, що цього росіяни навіть не сподівалися. Вони захопили плацдарм, який ніхто не вважав цінним. Він між Снігурівкою і селом Давидів Брід і дає нам можливість рухатися в трьох напрямках, і ніхто не знає, в якому ми це робитимемо», – зазначив Андрусів.

Він пояснив, що захисники можуть спробувати піти на Херсон і відрізати його, або ж рухатися на Нову Каховку - відрізати ще більшу групу, або взагалі піти в бік Криму. Складність для росіян в тому, що вони мають готуватися фактично на всіх трьох напрямках. Це означає втричі більше зосередження військ.

«Треба розуміти, що вони стягнули свої бойові частини на Донбас, а потім виставили м'ясні батальйони - хоч із технікою, але невмотивовані воювати, з низькою бойовою готовністю. Для них ситуація дуже небезпечна, але навала просто тисне масою. У росіян гігантські запаси озброєння, хай воно і не ефективне, але його якість вирішує питання в кількості», – додав Андрусів.

Розповідь радника міністра внутрішніх справ Віктора Андрусіва про успіхи захисників на Херсонщині - на відео:

 

Херсонська Буча: як росіяни катують і вбивають людей на півдні України

Зберігайте інформаційну гігієну! У мережі з'явився новий фейк про «ЗСУ вже на околицях Херсона»

Суцільні руїни. Військовий ЗСУ показав, на що окупанти перетворили село на Херсонщині

Як та кому платити за комунальні послуги в окупованому Херсоні

Україна продовжить нараховувати пенсії на Херсонщині