Рашистські

Рашистські "крапові берети" рвуть паспорти громадян України на тимчасово окупованій частині Херсонщини

Автор: Іван Підлісний 15 Сентября 2023 14:50

Нова хвиля репресій українського населення розпочалась в Олешківському районі, який тимчасово окупований росіянами. Окупаційні війська почали посилено обшукувати місцевих жителів та мародерити. 

Тиснути на цивільне населення "довірили" спеціальному підрозділу росгвардії - так званим "краповим беретам", які відрізняються особливою жорстокістю, повідомляє “evocation.info”. 

Обшуки проводяться зокрема в селі Тарасівка, що в Олешківському районі. Окупанти рвуть та забирають українські документи - паспорти та водійські посвідчення, які знаходять у людей. 

"Ймовірно, після фейкових виборів рашисти вирішили посилити боротьбу з "неугодними", а також активізувати заходи з мобілізації в окупаційній війська", - зазначили активісти “evocation.info”. 

Як раніше повідомляла "Гривна", окупанти активізували роботу військкомату в тимчасово захопленому Генічеську. Зокрема, там помітили цивільних осіб, які прибули за повістками задля "уточнення даних". Нагадаємо, раніше в мережі з'явився наказ "військового комісара Херсонської області" Вадима Шуригіна від 5 вересня "«про проведення мобілізаційних заходів на території Херсонської області».

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів