Рашисти продовжують призначати

Рашисти продовжують призначати "суддів" до окупаційних судів на лівобережжі Херсонщини

Автор: Іван Підлісний 03 Октября 2023 16:00

Рашисти продовжують формувати репресивні органи на тимчасово окупованому лівобережжі Херсонської області. Зокрема, призначаючи нових суддів до так званих судів, які раніше вони створили в загарбаному регіоні. 

За інформацією Центру національного спротиву, у вересні таких було призначено понад 400 осіб на всіх тимчасово окупованих територіях України. 

"Збільшення мережі “судів” необхідна окупантам для продовження тиску та репресій щодо цивільного населення на ТОТ. Водночас до новостворених управлінь російського фсб на території тимчасово окупованих регіонів – переводять десятки нових керівників з території рф", - повідомили в ЦНС.

Якщо практика ставити “керівника” з органів рф для окупантів свідома, то рядовий склад росіяни хотіли набрати на місяцях. Проте окупаційні адміністрації не можуть найти достатню кількість колаборантів, тому змушені продовжити системну практику відряджень працівників з території рф на ТОТ України, зазначили в Центрі національного спротиву. 

Нагадаємо, що раніше стало відомо, що окупаційні суди на Херсонщині почали відбирати майно фермерівю. Раніше про передачу сільськогосподарських земель аграріям з рф повідомив заступник голови Херсонської облради Юрій Соболевський. За його словами, ділянки відбирають у тих фермерів, які не погодились на співпрацю з росіянами та їхніми ставлениками на тимчасово захоплених територіях.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів