Рашисти нарощують присутність в Херсонській області, але не наважуються переміщуватися на правобережжя

Рашисти нарощують присутність в Херсонській області, але не наважуються переміщуватися на правобережжя

Автор: Іван Підлісний 29 Сентября 2023 09:20

Поступове нарощення рашистів спостерігається на лівому березі Херсонської області, яке залишається тимчасово окупованим. Про це в ефірі телеканалу FREEДОМ заявила речниця Сил оборони півдня Наталія Гуменюк. 

За її словами, окупанти підтягують резерви, оскільки можуть це ще поки що робити з території тимчасово окупованого Криму.

“Як би їм не було це сповільнено і складно, вони все-таки використовують логістичний маршрут траси М-17, хоча там складний рух, зокрема й тому, що рухається багато цивільного транспорту, але вони за ним ховаються", - заявила Гуменюк. 

Речниця ОК "Південь" зазначає, що в лавах армії процвітає дезертирство. Гуменюк зазначає також, що інформація про прибуття "вагнерівців" на лівобережжя Херсонщини не підтвердилась. Це був вкид російських пропагандистів для підняття бойового духу своїх підрозділів. 

"Прибуття “вагнерівців” — усе-таки це була інформаційна кампанія, спрямована на підняття бойового духу своїх підрозділів. Вони хотіли в такий спосіб підбадьорити ті підрозділи, які перебувають тривалий час уже там, на передовій Херсонського напрямку, відчувають на собі потужність нашої контрбатарейної боротьби, відчувають, як їх прикриває вогнем, попри всі хитрощі й спроби ховатися за мирним населенням, вони все-таки страждають від того, що руйнуються їхні місця дислокації. І приходять відповідні уражаючі “привіти” від нашої авіації по місцях зосередження особового складу і техніки. І окупанти були змушені внести таке вкидання для того, щоб мотивувати своїх на те, що до них йде таке потужне підкріплення”, — сказала Гуменюк. 

Очільниця пресцентру Сил оборони півдня додає, що переміщення рашистів на правобережжя Херсонщини неможливе, попри посилення обстрілів окупантами деокупованих населених пунктів. 

“По-перше, немає прямої логістики, яка б їм дала змогу це зробити, а форсувати Дніпро у зворотному порядку вони просто фізично не в змозі й морально не мотивовані. Тому що повертатися на ту територію, звідки їх вигнали рік тому, вони не готові морально. Це розуміння є у самих окупантів, що на них на правому березі ніхто не чекає, і абсолютно точно їх буде знищено. Навіть при тому, що ми працюємо по диверсійно-розвідувальних групах, які на човнах намагаються курсувати річкою Дніпро, тим не менш, вони тримаються лівого берега і дуже серйозно побоюються наближатися до правого”, — резюмувала Наталя Гуменюк.

Як раніше повідомляла "Гривна", жителі тимчасово окупованої частини Херсонщини не підтримують окупацію та дії рашистів в регіоні, про що свідчить закрите дослідження, яке було проведено на замовлення кремля

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів