П’ять будинків уже споруджено – процес відбудови Посад-Покровського триває (відео)

П’ять будинків уже споруджено – процес відбудови Посад-Покровського триває (відео)

Автор: Марина Поліщук 31 Янв. 2024 14:00

У селі Посад-Покровське триває реалізація експериментального проєкту комплексної відбудови. Нагадаємо, що населений пункт практично повністю був зруйнований російськими окупантами.

Про поточний стан відбудови Посад-Покровського розповів голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін.

За його словами, наразі в селі вже споруджено 5 житлових будинків площею по 70 квадратних метрів кожен – зведено стіни та завершено покрівельні роботи (на фото). На черзі – внутрішні роботи. Нагадаємо, Агентство відновлення в серпні минулого року розпочало відбудову за типовими проєктами перших 5 будинків у Посад-Покровському.

Також триває закладення фундаменту іще 4 житлових будинків площею по 90 метрів квадратних кожен. Вони будуть з підвалами. Загалом планують спорудити 22 такі будинки.

За інформацією очільника області, наразі оголошено тендери на 81 нове будівництво та 39 капітальних ремонтів осель жителів Посад-Покровського.

«Паралельно фахівці працюють над відновленням мереж електро-, газо-, водопостачання та доріг і автомагістралей. Роботи триватимуть до повного відновлення села. За планом буде споруджено стильні типові будиночки та вся необхідна інфраструктура. Такий підхід необхідний, адже село окупанти знищили вщент. Тож єдиний вихід – зведення з нуля»,зазначив Олександр Прокудін на своїй сторінці в соцмережі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відбудова Посад-Покровського на Херсонщині: хто розділив 250 млн гривень на будівництво нових будинків

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів