Правоохоронці повідомили про підозри трьом псевдодепутатам

Правоохоронці повідомили про підозри трьом псевдодепутатам "обласної думи" Херсонщини

Автор: Іван Підлісний 21 Февр. 2024 16:00

Одразу троє так званих депутатів окупаційної обласної думи Херсонщини отримали підозру від українських правоохоронців. Мова про гауляйтера Олешок Георгія Журавко, власницю компанії "Херсонліфт" Олену Дмитрук та очільницю цієї псевдодуми Тетяну Томіліну. Повідомлення було оприлюднено на сайті Офісу Генпрокурора. 

Інкримінують всім трьом колабораційну діяльність. В текстах підозр зазначено, що Журавко, Дмитрук та Томіліна добровільно подали свої кандидатури до партійного списку кремлівської політичної партії "єдина росія", щоб стати "депутатами". 

В документах зазначено, що всі фігуранти публічно підтримали проведення незаконних місцевих виборів на тимчасово окупованій території Херсонської області, брали участь в "агітації" та інших пропагандистських заходах, що були пов'язані з імітацією виборчого процесу. 

10 вересня всі вони стали "депутатами Херсонської обласної думи" від "єдиної росії", а Тетяна Томіліна навіть її очолила. 

Варто додати, що Олена Дмитрук вже має підозру в держзраді та колабораціонізмі. Томіліна також отримала раніше підозру в колабораціонізмі та пособництві державі-агресору. Остання, до слова, очолювала окупаційний "ХДУ", але вже покинула посаду ректора. Георгій Журавко залишився на посаді гауляйтера Олешківської громади. 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів