Пологовий будинок і клінічна лікарня – у Херсоні запрацюють підземні медзаклади

Пологовий будинок і клінічна лікарня – у Херсоні запрацюють підземні медзаклади

Автор: Марина Поліщук 09 Декабря 2023 18:00

Складна ситуація в Херсоні, коли ворог постійно обстрілює місто з різних видів зброї, змушує пристосовуватися до таких умов життя. Важливі інфраструктурні об’єкти через ворожі обстріли доводиться максимально захищати, а за можливості – навіть ховати під землю.

Саме під землею в Херсоні побудують дві лікарні – наземні медичні заклади є одними з головних цілей російських окупантів. Роботи на об’єктах от-от розпочнуться, повідомив 8 грудня голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін та опублікував відповідні фото.

За його словами, в одному з медзакладів буде створено підземний перинатальний комплекс. У ньому будуть обладнані пологове та післяпологове відділення, зали з палатою інтенсивної терапії, операційна. Усі відділення укомплектують сучасним обладнанням, щоби безперервно надавати необхідну допомогу мамам і діткам.

Другий об’єкт планується осучаснити підземною клінічною лікарнею. Тут буде операційна з реанімаційним блоком, а також палати інтенсивної терапії.

«Ми маємо досвід облаштування операційних в укриттях. Тож знаємо, в якому напрямку рухатися. Загалом уже в 12 медзакладах правобережжя маємо повністю облаштовані укриття», – зазначив очільник Херсонщини.

Як повідомляла «Гривна», 5 грудня ворог обстріляв територію одного з медичних закладів у центральній частині Херсона, було поранено двох лікарів.

На головній світлині: ліжка в укритті однієї з лікарень у Херсоні, 1 грудня 2023 р. Фото: «Суспільне Херсон»

Фото: Facebook/Oleksandr Prokudin 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів