Першу медаль «За оборону міста Миколаєва» отримав Дмитро Марченко

Першу медаль «За оборону міста Миколаєва» отримав Дмитро Марченко

Автор: Ганна Власенко 02 Октября 2023 08:00

У День захисників і захисниць України в Миколаєві відбулася урочиста церемонія вручення відзнак «За оборону Миколаєва».

Першу медаль «За оборону міста Миколаєва» міський голова Олександр Сєнкевич вручив генерал-майору Дмитру Марченку, який у перші дні повномасштабного вторгнення РФ очолив оборонну кампанію в місті, повідомляє Миколаївська міськрада.

Медаль заснована розпорядженням міського голови на знак вшанування подвигу людей, які з першого дня повномасштабної агресії росії проти України стали на захист свого міста. Це не лише військовослужбовці Збройних сил України, а й миколаївські волонтери, працівники комунальних служб, жителі міста, чия незламність стала взірцем для мільйонів співгромадян.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Херсоні вшанували пам'ять полеглих захисників і захисниць

Серед нагороджених – 85 Героїв. Зокрема, і ті, хто віддав задля Перемоги найцінніше – власне життя. Мер Миколаєва від імені громади міста подякував захисникам і захисницям:

«Нам здавалося, що в 21 сторіччі не може статися такого жахіття. Коли гинуть діти. Коли можливі такі знущання над гідністю людини. Коли цілі міста зникають з лиця землі. У перші ж години вторгнення миколаївці стали до зброї, взялися будувати укріплення, готувати «коктейлі молотова». Всім миром споруджували на вулицях міста барикади та були сповнені рішучості дати ворогу відсіч, захистити свій дім. Миколаїв став міцною фортецею, яку окупантові зламати не вдалося. І сьогодні в цій залі присутні ті, хто власним прикладом показав силу духу та відвагу українського народу».

Міський голова також згадав усіх воїнів, які зараз перебувають у ворожому полоні.

«Вірю, що ми повернемо всіх наших людей. Вдячний кожному і кожній, хто став на захист незалежності нашої країни і свободи кожного її мешканця», - зазначив Сєнкевич.

Як повідомляла «Гривна», міська рада внесла зміни до бюджету Миколаєва – документ передбачає перерозподіл 228 млн грн вільного залишку бюджетних коштів.

 

Фото: Миколаївська міськрада

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів