Павуки у банці – Стрємоусов радить застрілитися Шойгу

Павуки у банці – Стрємоусов радить застрілитися Шойгу

Автор: Євген Веселов 06 Октября 2022 15:10

Повномасштабне вторгнення Росії в Україну почалося із пропагандистських вересків у лютому 2022 року «Києв за трі дня» і дійшло у своєму виправданні поразок окупаційної армії у вересні на Харківському напрямку та в жовтні під Херсоном до виття «ми воюєм с армієй НАТО».

Не будемо розбиратися в сортах цього посліду, але фактом є те, що грізна «вторая армія міра» виявилася варварською ордою з єдиною мотивацією – грабувати й ґвалтувати мирне населення.

Єдина її перевага – це велика кількість гарматного м’яса, яке, до речі, також не поспішає іти на забій. Після оголошення правителем Росії Путіним мобілізації тисячі росіян кинулися тікати з країни до Фінляндії, Грузії, Казахстану та Монголії. За інформацією ЗМІ, лише за декілька днів з дня оголошення мобілізації, станом на 26 вересня, з Росії втекли 260 тисяч росіян. На сьогодні їх, звісно, уже набагато більше.

У цій ситуації в Росії почали прискореними темпами шукати винних. І судячи з усього, винним буде призначено міністра оборони Російської Федерації Сергія Шойгу. Питання зміни військового керівництва в Московії стоїть дуже гостро. На керівні посади там давно мітить голова Чечні Кадиров, який декілька днів тому виступив з нищівної критикою Шойгу та генералів російської армії. У цьому його підтримав власник приватної армії ЧВК «Вагнер» Євгеній Пригожин.

Про те, що справи у військових кепські, свідчить той факт, що нікому не цікаву думку з цього приводу висловив навіть заступник гауляйтера Херсонщини, місцевий божевільний Стрємоусов. Так, маловідомий у Москві, але досить забавний колаборант Кирило Стрємоусов, фраза якого «Когда мы отступаем – мы вперед идем» стала мемом, прямо радить Сергію Шойгу застрелитися:

«Багато хто говорить, що на місці міністра оборони (Сергій Шойгу - прим. ред.), який допустив до такого стану справ, просто міг би як офіцер застрелитися. Але знаєте, для багатьох слово "офіцер" – незрозуміле слово».

Ми не маємо нічого проти того, щоб Сергій Шойгу та інші російські генерали застрелилися, але ми ж розуміємо, що такі слова Стрємоусов не міг сказати без благословення Москви. Схоже на те, що Стрємоусова його російські господарі використовують як корисного ідіота, якому, у свою чергу, треба вислужитися перед «хозяєвами» для збереження власної голови.

Питання лише в тому, хто швидше застрелиться – Шойгу чи Стрємоусов?

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів