Автор: Марина Поліщук 05 Июля 2022 09:10

Окупанти створили на Херсонщині фейковий уряд: кого призначено «міністрами»

Окупанти створили на Херсонщині фейковий уряд: кого призначено «міністрами»

Російська пропаганда і незаконна місцева окупаційна влада Херсонщини 4 липня розповсюдили новину про створення на території окупованої Херсонської області власного… кабінету міністрів. Наразі відомо чотири особи, які отримали керуючі посади в так званому уряді - це колишні російські чиновники, а також нардеп-колаборант із Херсонщини. 

Як пише focus.ua, головою нового окупаційного уряду призначено такого собі Сергія Єлісєєва. Це кадровий функціонер російського ФСБ, раніше був заступником голови уряду Калінінградської області. 

Озвучили також прізвища заступників так званого «прем'єр-міністра». Зокрема, відповідати за внутрішню політику буде Володимир Беспалов. Це людина з калінінградської команди Єлісєєва, яка відповідала там за контроль над пресою та соціальним життям регіону, пише Асоціація реінтеграції Криму.

Ще один російський чиновник, Михайло Родіков, отримав посаду «міністра освіти та науки». Родіков у радянський період був комсомольським пропагандистом, потім потрапив у московські міські органи влади. А звідти країна-агресорка делегувала його в 2015 році до окупованого Севастополя, де він став «головою департаменту освіти» та до 2018 року відзначився у серії скандалів. 

Нарешті, відповідальним за сільське господарство в маріонетковому уряді призначено Олексія Ковальова - колишнього нардепа, зрадника, якому нещодавно дісталося від партизанів Херсонщини.

Примітно, що крім колаборанта Ковальова, решта новопризначенців фейкового уряду є російськими громадянами, які нічим із Херсонщиною ніколи пов’язані не були.

Асоціація реінтеграції Криму звертає увагу, що вказаний «управлінський десант» до Херсона сформовано росією із чиновників, які з одного боку цілком підконтрольні Кремлю. Але з іншого боку ці ж «десантники» є прохідними фігурами, яких агресору явно не буде шкода втратити в результаті чергового акту спротиву херсонських партизанів.

 

День 173. 15 серпня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

У окупованому Херсоні діти знайшли гранатомет, і він вистрілив в їхніх руках (відео)