Окупанти продовжують створювати фейки із видачею своїх паспортів

Окупанти продовжують створювати фейки із видачею своїх паспортів
Автор: Євген Веселов 24 Июня 2022 15:50

Херсонські колаборанти не зупиняються у своїх спробах замилити очі своїм господарям у москві про «успіхи» із залученням херсонців до лав «руського міра» та «успішної» підготовки до референдуму.

У колаборантів на чолі із Сальдо, який першим отримав російський паспорт, фактично провалилася кампанія перепису населення регіону для підготовки бази щодо проведення фейкового референдуму про «приєднання» Херсонської області до росії.

Але підготовка, скоріш за все, триває. Саме тому з обласного архіву кілька днів тому були викрадені списки виборців, а для проведення референдуму колаборанти завербували Інну Поляренко – постійну членкіню українських територіальних виборчих комісій та давню знайому гауляйтера Херсонщини Сальдо. 

Правда, сьогодні стало відомо, що родині цієї зрадниці прилетіло. 24 червня був підірваний у своєму авто зять Поляренко – Дмитро Славученко, який «очолював» департамент молодіжної політики в окупаційній адміністрації Сальдо. Зрадник відправився на концерт кобзона – саме так кажуть українці про страчених колаборантів.

Херсонські партизани продовжують працювати.

ЯК ЛЮДЕЙ РОБЛЯТЬ «ГРОМАДЯНАМИ» РОСІЇ

Для створення хоч якихось цифр про зростання кількості тих, хто отримав російське громадянство, колаборанти придумали записувати до свого громадянства новонароджених та неповнолітніх сиріт.

Зараз колаборанти придумали новий лайфхак. Українські ЗМІ з посиланням на американський Інститут вивчення війни (ISW) пишуть, що окупаційна влада в Херсонській області проводить примусову паспортизацію ув'язнених Північної виправної колонії № 90. Як вважають експерти ISW, це змусить ставлеників країни-агресора створювати видимість широкої громадської підтримки місцевого населення інтеграції до РФ.

Як вважають військові аналітики, і з цим не можна не погодитися, спроба роздати російське громадянство населенню окупованої області виявилася настільки невдалою, що окупанти намагаються знайти інші способи зробити це. Тепер вони сподіваються покращити свою статистику ув'язненими.

 

Приєднуйтеся до нас:

День 282. 2 грудня. Що обговорюють херсонці в соцмережах