Окупаційний Генічеський райсуд оголосив вирок жителю Херсонщини

Окупаційний Генічеський райсуд оголосив вирок жителю Херсонщини

Автор: Марина Поліщук 13 Янв. 2024 16:10

Житель села Партизани Генічеського району – кримський татарин Ельдар Кестан отримав три з половиною років ув’язнення за нібито участь у батальйоні імені Номана Челебіджихана.

Таке рішення «ухвалив» незаконний орган - окупаційний райсуд Генічеська, повідомляє Кримська правозахисна група, яка отримала в розпорядження текст «ухвали».

Зазначається, що жителя села Партизани Генічеського району Ельдара Алімовича Кестана, 1980 року народження, було визнано винним у порушенні ч.2 ст. 208 УК РФ (участь у збройному формуванні, не передбаченому федеральним законом), він отримав 3 роки і 6 місяців ув’язнення.

«Таке “рішення” прийняв “суддя” Сергій Індірейкін так званого “Генічеського райсуду” Херсонської області 28 листопада 2023 року», - повідомляє КПГ.

У тексті «рішення» йдеться, нібито Кестан у 2015 році вступив в лави кримськотатарського батальйону імені Номана Челебіджихана.

Судячи з тексту «рішення», Ельдара Кестана затримали в Генічеську 3 серпня 2023 року. Найімовірніше, його тримають у новому СІЗО в селі Чонгар.

КПГ нагадує, що з метою переслідування українців на окупованих територіях, відповідно до наказу президента РФ № 88-ФЗ від 3 квітня 2023 року, на окупованій території Херсонської області було створено 16 окремих «судів», які засуджують викрадених місцевих жителів. На окупованій території Запорізької області було створено 8 таких «судів».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Окупанти 15 місяців тримають у полоні керівника Херсонської залізниці 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів