«Навіщо житло тим, хто не захотів бути з Росією?» – на Херсонщині окупанти вигадали нову схему привласнення квартир

«Навіщо житло тим, хто не захотів бути з Росією?» – на Херсонщині окупанти вигадали нову схему привласнення квартир

Автор: Марина Поліщук 27 Декабря 2023 16:30

В окупованому Генічеську незаконна місцева влада вигадала нову схему віджимання квартир в українських власників. Такий висновок можна зробити, прочитавши текст листівок, які окупаційна влада поширює серед мешканців багатоквартирних будинків міста.

Схема, яку впроваджує «адміністрація міста Генічеськ», стосується боргів за комунальні послуги, повідомляє NovaKahovka.City. Спочатку на багатоквартирний будинок навішують борги по комуналці. Потім мешканців, які залишилися в будинку, примушують сплатити ці борги, включно з квартирами, власники яких виїхали. Але тут же пропонують альтернативний варіант: можете не платити, але допоможіть окупаційній владі віджати квартири тих мешканців, що виїхали з міста.

Для цього до 7 січня мешканці мають створити «ОСМД», тобто об'єднання співвласників багатоквартирного будинку, і написати звернення до влади з проханням забрати пусті квартири у фонд міста. Далі це житло окупанти обіцяють продати, а за рахунок виручених коштів погасити борги будинку за комуналку.

«Навіщо житло тим, хто не захотів бути з Росією? Їхні борги – це їхні проблеми. Не ваші» – так цинічно завершує своє звернення до мешканців «адміністрація міста Генічеськ».

Фото: novakahovka.city

Можна спрогнозувати, що чимало мешканців, які отримали такі листівки», відгукнуться на пропозицію «влади» та почнуть створювати «ОСМД» і писати звернення. Кому ж захочеться платити гроші, якщо пропонують такий «простий варіант» позбутися боргів?  

До речі, за борги по комуналці за російським законодавством суд може позбавити права власності на житло. Але щоб судити мешканців квартири, потрібні документи на цю нерухомість. От і вигадують подібні схеми зі створенням «ОСМД».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В окупованому Генічеську рашисти збирають підписи за "президентство путіна"

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів