Напередодні псевдовиборів окупанти проводять обшуки серед жителів ТОТ Херсонщини
Ілюстративне фото

Напередодні псевдовиборів окупанти проводять обшуки серед жителів ТОТ Херсонщини

Автор: Дарина Лапіна 11 Мар. 2024 16:37

Вже скоро, 15 березня, на росії розпочнеться дійство, яке громадяни держави-терористки називають «виборами президента». Долучитись до цього процесу змушують і українців, які проживають на тимчасово окупованих росією територіях. Окупанти продовжують всіляко знущаються над жителями ТОТ, використовуючи нові методи залякування і впливу. Нині повернулись до масових обшуків, зокрема на ТОТ Херсонщини.

Як повідомляє рух громадянського спротиву «Жовта стрічка», у Новоолексіївці на тимчасово окупованому лівому березі Херсонщини росіяни проводять обшуки. Окупанти обшукують цивільних в центральній частині населеного пункту, з метою посилення тиску на місцевих жителів напередодні фейкових виборів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Голосування і пошук майна: на окупованій Херсонщині загарбники почали рейди в межах «дострокових виборів»

Подібне зараз відбувається і в тимчасово окупованому Криму. Про це розповів голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров:

«5 березня 2024 року. В окупованому Криму нова хвиля масових обшуків та арештів. Російські карателі увірвалися до будинків кримських татар глибокої ночі». 

Паралельно із залякуванням місцевих окупанти завершують підготовку до фальсифікацій так званих виборах на ТОТ.

«На тимчасово окупованих територіях окупанти завершують складання списків тих, хто нібито буде голосувати за місцем проживання. Сама процедура збору заяв на голосування за місцем проживання є ширмою, яка дозволить «легалізувати» обхід будинків українців колаборантами у супроводі військових. Більшість заяв є фейковими від «мертвих душ» й необхідні аби накрутити явку та прокласти членам «виборчих комісій» маршрут який охоплює всі будинки»,інформує Центр національного спротиву. 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів