На тимчасово окупованій частині Херсонщини через негоду затопило трасу Генічеськ – Стрілкове

Через негоду Арабатська стрілка традиційно опинилася відрізана від материка. Як повідомляють російські ЗМІ, через шторм частина траси Генічеськ – Стрілкове затопило водою Азовського моря 

Наразі проїзд цією дорогою ускладнений. Також відомо, що через негоду на Арабатській стрілці проблеми з електроенергією, інтернетом та рашистським мобільним зв’язком. Зазначимо, що подібні затоплення дороги відбуваються майже щорічно під час сильних штормів. 

Варто нагадати, що окупанти перетворили Арабатську стрілку на військову базу. Відомо, що раніше там перебувало командування російського угрупування “Дніпро”. Як повідомляла “Гривна”, 1 листопада ЗСУ нанесли ракетного удару по штабу командування військами рф на Херсонському напрямку під час наради офіцерів. За інформацією деяких джерел, поранення отримав командувач угруповання “Дніпро” Михайло Теплинський. 

Нагадаємо, що раніше окупанти заявили про закриття для цивільного населення Арабатської коси з боку тимчасово окупованого Криму.

 

Пов'язані записи

Окупанти вдарили по медзакладу у Херсоні: постраждали працівники

Сьогодні зранку російські терористи здійснили чергову цинічну атаку по одному з медичних закладів у Херсоні. Близько 8:00 загарбники вдарили по лікарні безпілотником. Як повідомили в ХМВА, внаслідок ворожого удару постраждали…

Подробиці
Ворог атакував 44 населені пункти Херсонщини за добу: є загиблі та поранені

Минулої доби російські терористи атакували 44 населені пункти Херсонщини. Через ворожу військову агресію 2 людини загинули, ще 16 – отримали поранення. За інформацією ХОВА, під ворожим дроновим терором та артилерійськими…

Подробиці