На тимчасово окупованій частині Херсонщини через негоду затопило трасу Генічеськ – Стрілкове

Через негоду Арабатська стрілка традиційно опинилася відрізана від материка. Як повідомляють російські ЗМІ, через шторм частина траси Генічеськ – Стрілкове затопило водою Азовського моря 

Наразі проїзд цією дорогою ускладнений. Також відомо, що через негоду на Арабатській стрілці проблеми з електроенергією, інтернетом та рашистським мобільним зв’язком. Зазначимо, що подібні затоплення дороги відбуваються майже щорічно під час сильних штормів. 

Варто нагадати, що окупанти перетворили Арабатську стрілку на військову базу. Відомо, що раніше там перебувало командування російського угрупування “Дніпро”. Як повідомляла “Гривна”, 1 листопада ЗСУ нанесли ракетного удару по штабу командування військами рф на Херсонському напрямку під час наради офіцерів. За інформацією деяких джерел, поранення отримав командувач угруповання “Дніпро” Михайло Теплинський. 

Нагадаємо, що раніше окупанти заявили про закриття для цивільного населення Арабатської коси з боку тимчасово окупованого Криму.

 

Пов'язані записи

Смертельний конфлікт на ґрунті ревнощів:херсонця судитимуть за вбивство сусіда

На лаві підсудних опинився 40-річний житель Херсона, який завдав щонайменше три ножові поранення сусіду, які виявились смертельними.Чоловікові оголосили про підозру в умисному вбивстві. Про це повідомляє Херсонська облпрокуратура. За даними…

Подробиці
У Херсоні ворог атакував з БпЛА комунальника

Російські окупанти прицільно атакують комунальні служби у Херсоні – людей, які допомагають місту жити, попри постійні обстріли. В наслідок чергової атаки ворожого дрона сьогодні, 25 червня, у Корабельному районі постраждав…

Подробиці