На території повністю знищеного села на Херсонщині сапери знайшли шість авіабомб (відео)

На території повністю знищеного села на Херсонщині сапери знайшли шість авіабомб (відео)

Автор: Марина Поліщук 08 Декабря 2023 10:00

В одному з повністю знищених сіл Бериславського району піротехніки виявили шість 500-кілограмових авіаційних бомб. Декілька з них уже знешкоджено, але таких «сюрпризів» поблизу цього села та в інших іще дуже багато, кажуть сапери.

У ДСНС укотре попереджають цивільне населення в жодному разі не чіпати незнайомі предмети та повідомляти про них за телефоном 101.

«Херсонщина масово усіяна ворожою вибухівкою, знаходять навіть авіабомби. Зокрема, під час обстеження одного з населених пунктів Бериславського району знайшли авіаційні бомби ФАБ-500. Ці ворожі «подарунки» було успішно знешкоджено в спеціально відведеному місці, але таких й інших вибухових «сюрпризів» ще дуже-дуже багато на українській землі!» - зазначено в повідомленні ГУ ДСНС в Херсонській області.

За словами керівника групи управління розмінування Херсонської області Олександра Дворецького, його підрозділ отримав оперативну інформацію про замінування одного із сіл, яке майже на 100% знищене російськими окупантами. У самому селі та поряд із ним були виявлені 500-кілограмові фугасні авіабомби.

Одну з них сапери знищили 7 грудня. За словами Дворецького, таких боєприпасів поблизу цього села та в інших чимало, тому роботи з розмінування триватимуть і далі.

«Від цього села практично нічого не лишилося, і таких населених пунктів на території Херсонської області надзвичайно багато. Усі вони масово заміновані й забруднені вибухонебезпечними предметами. Тому роботи всім учасникам розмінування надзвичайно багато», – наголосив Олександр Дворецький.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українці зібрали 75 тисяч гривень для придбання протимінного взуття саперам Херсонщини

На відео – знищення авіабомб ФАБ-500 у Бериславському районі

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів