На Одещині викрили пару, яка намагалася вивезти з України 100 тисяч доларів США в кишенях

На Одещині викрили пару, яка намагалася вивезти з України 100 тисяч доларів США в кишенях

Автор: Дарина Лапіна 29 Февр. 2024 10:30

Одеські митники запобігли незаконному вивезенню з України незадекларованої готівки. Подружжя з Молдови хотіло повернутись додому через пункт пропуску «Старокозаче», прихопивши з собою валюти на понад 3 млн гривень.

Як повідомила пресслужба Одеської митниці Держмитслужби, для проходження митних формальностей пара обрала «зелений коридор», вказуючи на відсутність товарів і речей, переміщення яких заборонено, обмежено чи потребує відповідних дозволів та декларування.

Однак під час митного огляду виявилося, що в кишенях верхнього одягу у кожного з громадян знаходилось по 50 тис. доларів США.

За виявленим фактом митники склали протоколи, адже згідно з українським законодавством, фізособа без декларування може ввозити в Україну та вивозити за її межі готівку у сумі, що не перевищує в еквіваленті 10 000 євро.

Надлишок грошей, що потребують декларування (за курсом Нацбанку – понад 3 млн грн.), правоохоронці вилучили.

Раніше «Гривна» повідомляла, що в січні цього року митники запобігли незаконному пересиланню з Одеси до Казахстану трьох рідкісних скульптур порцелянової фабрики Гарднера. Вироби мають культурну цінність та коштують близько 400 тис грн.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів