На Одещині прикордонники затримали чергову «партію» ухилянтів

На Одещині прикордонники затримали чергову «партію» ухилянтів

Автор: Марина Поліщук 14 Янв. 2024 18:00

Прикордонники Одеської області затримали чотирьох чоловіків, які намагалися незаконно перетнути державний кордон.

Про спробу покинути Україну чергової «партії» ухилянтів повідомили в пресцентрі Державної прикордонної служби України. Зазначається, що чоловіків затримали прикордонники Білгород-Дністровського загону в місті Татарбунари.

З’ясувалося, що чоловіки, які є жителями Київської, Одеської та Сумської областей, відшукали телеграм-канал з порадами про незаконний виїзд до Молдови. Цінова політика консультаційних послуг для такої подорожі складала від 3 до 5 тисяч доларів США.

Отримавши інструкцію для подальших дій, четверо чоловіків прибули в населений пункт у прикордонному районі та очікували подальших вказівок. Але, завдяки реалізації інформації прикордонних оперативників, подорож ухилянтів завершилася в прикордонному підрозділі.

Стосовно затриманих складено протоколи за ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України», рішення за якими ухвалить суд.

Як повідомляла «Гривна», нещодавно правоохоронці ліквідували масштабну корупційну схему в Білгород-Дністровському міськрайонному суді – за 3,5 тис. американських доларів у суді приймалися рішення, які дозволяли чоловікам призовного віку уникнути мобілізації та виїхати за кордон. Крім того, днями про підозру повідомлено також працівнику Білгород-Дністровського РТЦК, який за гроші допомагав військовозобов’язаним чоловікам уникнути мобілізації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Одещині оголошено вирок ухилянту від мобілізації

Фото: Державна прикордонна служба України 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів