На Одещині фіктивно влаштовували на роботу та бронювали військовозобов’язаних на підприємствах критичної інфраструктури

На Одещині фіктивно влаштовували на роботу та бронювали військовозобов’язаних на підприємствах критичної інфраструктури

Автор: Іван Підлісний 05 Декабря 2023 18:40

За процесуального керівництва прокурорів Одеської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Південного регіону повідомлено про підозру громадянину за фактом незаконного переправлення осіб через державний кордон України.

За даними слідства, громадянин, діючи із невстановленими наразі суб’єктами підприємницької діяльності та співробітниками ТЦК та СП, організував протиправну схему виїзду за кордон військовозобов’язаних осіб. 

За грошові кошти він надавав заявнику документи про фіктивне працевлаштування військовозобов’язаних на критично важливих підприємствах та установах, з подальшим їх бронюванням на період мобілізації та воєнного часу.

У жовтні 2023 року, за грошові кошти в сумі 4500 дол США, він надав документи про бронювання військовозобов’язаного за фіктивною посадою на підприємстві, з відповідними відмітками підрозділу ТЦК та СП. 

23 листопада 2023 року, під час отримання чергового траншу в сумі 4500 дол. США, підприємливого громадянина затримали правоохоронці. За це він пообіцяв виготовити та надати військовозобов’язаному документи, що надають йому право в’їзду за кордон.

Затриманому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави в розмірі 1,1 млн. гривень. Наразі перевіряється причетність до вчиненого злочину посадових осіб ТЦК та СП, керівництво підприємств та організацій, які фіктивно влаштовували на роботу.

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів