На Миколаївщині від російського снаряда загинув селянин

На Миколаївщині від російського снаряда загинув селянин

Автор: Ганна Власенко 21 Ноября 2023 10:40

Вже минуло більше року, як російські війська відійшли за Дніпро. Проте ще й досі в українських полях, лісах, річках та лісосмугах знаходиться чимало смертельного залізяччя. 20 листопада на Миколаївщині сталася чергова трагедія – від вибуху російського снаряда загинув місцевий мешканець.

Про трагедію повідомили в ГУ ДСНС Миколаївщини.

«У понеділок, вдень, у с. Козирка Радсадівської територіальної громади Миколаївського району чоловік 1957 р. н. на пасовищі знайшов снаряд. 

Намагання його розібрати призвело до детонації боєприпасу. Внаслідок вибуху чоловік отримав значні травми. При транспортуванні постраждалий помер в кареті швидкої медичної допомоги», - йдеться у повідомленні рятувальників.  

У ДСНС закликають людей бути пильними й дотримуватись елементарних правил безпеки, особливо в районах, де відбувалися активні бойові дії.

Важливо!
- Пересувайтесь лише відомими й перевіреними дорогами.
- Не чіпайте будь-які підозрілі та незнайомі предмети.
- Пам’ятайте про заборону відвідування лісів, лісосмуг, полів, пойми річок та інших відкритих просторів, особливо тих, де точилися бої або які перебували під ворожою окупацією.

Нещодавно «Гривна» повідомляла, що водолази ДСНС Миколаївщини за допомогою нової роботизированої техніки розміновують водойми.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів