На лівобережжі Херсонщини в Козачих Лагерях ЗСУ встановили український прапор на водонапірній башті

На лівобережжі Херсонщини в Козачих Лагерях ЗСУ встановили український прапор на водонапірній башті

Автор: Іван Підлісний 21 Февр. 2024 16:40

ЗСУ встановили український прапор в селі Козачі Лагері на лівобережжі Херсонської області. Про це повідомляють місцеві жителі в телеграм-чатах. 

Прапор було встановлено на водонапірній башті за допомогою дрона. Повідомляється, що український стяг протримався на башті півгодини. Його було збито за допомогою ворожого безпілотника. 

Місцеві жителі, які стали свідками встановлення прапора тепер чекають заїзду російських військових та чергового рейду, метою якого буде пошук "інформаторів" ЗСУ. 

Нагадаємо, що раніше український прапор було встановлено на водонапірній башті в селі Кринки, де військові Збройних сил України утримують плацдарм. 

Нагадаємо, що вчора Шойгу заявив російському диктатору володимир путіну про ліквідацію плацдарму українських військових в Кринках. Також в мережі з'явилося відео від російських десантників, зняте нібито в селі, із заявою про взяття населеного пункту під повний контроль армії рф. Цю інформацію офіційно спростували Сили оборони півдня

Сьогодні в мережі було оприлюднено кадри того, як двоє російських окупантів знімають постановочне відео, в якому рапортують про "взяття" села. Одразу після запису двоє ворожих військових чимдуж втікали із "звільненого" ними ж населеного пункту.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів