На лівобережжі Херсонщини окупанти скаржаться на проблеми з командуванням та зв'язком

На лівобережжі Херсонщини окупанти скаржаться на проблеми з командуванням та зв'язком

Автор: Іван Підлісний 10 Янв. 2024 13:05

На лівобережжі Херсонщини російській окупанти скаржаться на проблеми з командуванням та зв'язком. Про це в своєму звіті повідомив Інститут вивчення війни. 

Так звані "воєнкори", пише ISW, зазначають, що командування росіян не дає своєчасну команду на збиття повітряних цілей - літаків та гелікоптерів ЗСУ. Також командири підрозділів потребують кілька годин для схвалення артилерійських ударів та вимагають надсилати координати і відео- чи фотопідтвердження цілей, перш ніж схвалювати удари.

Крім цього, вже традиційно, окупанти вказують на відсутність достатньої кількості систем радіоелектронної боротьби, завдяки чому українські безпілотники вражають більше цілей. Інші російські блогери закликають командування припинити переміщення техніки в Кринки та прилеглі до населеного пункту районі, оскільки ЗСУ нищить 90% засобів окупантів. 

Варто додати, що останнім часом в телеграм-каналах росіян все більше з'являється критики дій командувача російського угруповання "Дніпро" генерала Михайла Теплинського. Причина тому, нездатність вибити ЗСУ з плацдарму на лівобережжі Херсонщини, "м'ясні штурми" та велика втрата живої сили та техніки. Ймовірно, це пов'язано із планами міноборони рф та його очільника Сергія Шойгу змінити командувача угруповання на лівому березі. 

Нагадаємо, в кремлі та міноборони росії знову заговорили про відсторонення Теплинського, про що повідомляють російські джерела. 

 

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів